MASZ PROBLEM Z WŁOSAMI ?
Zauważasz, że Twoje włosy nie są już tak gęste jak kiedyś ?

Zapoznaj się z najnowszą technologią na zagęszczanie włosów. Zobacz sposób użycia
Vollumy na filmie i przekonaj się, że już nigdy więcej nie będziesz się musiał
wstydzić swoich włosów, a wypadanie włosów lub nawet łysienie nie będzie już Twoim problemem. Zmień rzadkie włosy na gęste !
» Volluma/HairFor2 100ml - Mikrowłókna w sprayu

Cena:  84.00 PLN

Dostępność: Dostawa 24h (kurier)
Kolory::
ilość:  
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 82.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 81.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 80.00 PLN

HairFor2 - mikrowłókna w sprayu. To proste i szybkie rozwiązanie dla osób borykających się z problemem rzadkich, przerzedzonych włosów. Wystarczy spryskać włosy w miejscach gdzie prześwituje skóra głowy i je rozczesać, a już po kilku sekundach przerzedzenia znikną, a włosy staną się gęstsze.

HairFor2 działa podobnie do mikrowłókien w postaci sypkiej. Zaletą HairFor2 w porównaniu do sypkich mikrowłókien jest to, że może on zagęścić o wiele bardziej przerzedzone włosy. Wadą tego kosmetyku natomiast jest to, że HairFor2 może nieco zmieniać odcień włosów i trzeba uważać przy stosowaniu kosmetyku aby nie pobrudzić sobie ubrania. Najlepiej w tym celu przed zastosowaniem kosmetyku, na ubranie wokół szyi, nałożyć ręcznik.

HairFor2 świetnie sprawdza się również przy włosach po prostu cienkich - dodaje im gęstości i puszystości. HairFor2 dostępny jest w 10 kolorach. Należy dobierać kolor HairFor2 jak najbardziej zbliżony do koloru włosów. Efekt pełniejszej fryzury utrzymuje się do momentu umycia włosów kiedy to kosmetyk zostaje całkowicie usunięty i można go zastosować po raz kolejny. Jedno opakowanie HairFor2 (100ml) wystarcza na około 15 zastosowań. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w różnym wieku.