MASZ PROBLEM Z WŁOSAMI ?
Zauważasz, że Twoje włosy nie są już tak gęste jak kiedyś ?

Zapoznaj się z najnowszą technologią na zagęszczanie włosów. Zobacz sposób użycia
Vollumy na filmie i przekonaj się, że już nigdy więcej nie będziesz się musiał
wstydzić swoich włosów, a wypadanie włosów lub nawet łysienie nie będzie już Twoim problemem. Zmień rzadkie włosy na gęste !

1.Jak używa się preparat Volluma?

Nakładanie jest proste – należy tylko równomiernie spryskać preparatem przede wszystkim te miejsca, gdzie występują przerzedzenia. Kilka szybkich pryśnięć, aż do uzyskania pożądanego efektu. Następnie dobrze jest delikatnie popsikać lakierem dla wzmocnienia rezultatu.

2.Jak długo preparat Volluma utrzymuje się na włosach?

Mikrowłókna Volluma są odporne na wodę i utrzymuje się we włosach, aż do umycia ich za pomocą dowolnego szamponu.

3.Czy w czasie używania preparatu można ćwiczyć i pocić się?

Oczywiście, mikrowłókna Volluma są wodoodporne więc ani pot, ani nawet deszcz nie wpłynie na pogorszenie ich wyglądu. Z preparatem Volluma można spokojnie uprawiać dowolne sporty.

4.Jak usunąć mikrowłókna Volluma z materiału?

Dobrze nałożone mikrowłókna mocno przywierają do włosów, ale jeśli zdarzy się, że jakaś część z nich opadnie na ubrania usuwa się je w czasie normalnego prania. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić przy nakładaniu preparatu, by nie zabrudzić ubrania lub innych przedmiotów.

5.Na jak długo wystarcza 1 tubka preparatu Volluma?

Jedna 300ml tubka wystarcza przeciętnie od 60 zastosowań, czyli na ok. 3 miesięce w zależności od potrzeby i częstości użycia.

6.Czy można stosować preparat Volluma po przeszczepie włosów?

Tak. Volluma został opracowany przez chirurgów zajmujących się przeszczepami. Wiadomo, że przeszczep nie przynosi natychmiastowych rezultatów i dlatego Volluma to idealne rozwiązanie dla osób czekających na efekty zabiegu. Udowodniono, że preparat jest bezpieczny dla skory głowy i rzadkich włosów, ale ważne jest by skóra głowy została wyleczona po zabiegu przed zastosowaniem preparatu.

7.Czy preparat Volluma działa na włosy?

Najlepsze efekty stosowania preparatu osiąga się przy włosach powyżej 25mm. Najważniejsze jest jednak, by na skórze głowy były jakieś włoski do których przyłączą się mikrowłókna Volluma. W przypadku braku włosów na skórze głowy preparat nie zadziała.

8.Czy można zastosować Volluma wraz z innymi produktami do włosów?

Tak, takie produkty jak wosk czy żel może być nałożony dopiero wtedy, gdy mikrowłókna Volluma będą całkowicie suche. Poza tym zaleca się zastosowanie sprayu do włosów do lepszego efektu.

9.Jak wybrać kolor Volluma?

Należy wybrać kolor, który najbardziej zbliżony jest do koloru włosów, w razie wątpliwości, lepiej wybrać ciemniejszy odcień. Kolory można łączyć, by uzyskać lepszy efekt.

10.Po jakim czasie kończy się ważność preparatu Volluma?

Preparat ten nie ma daty ważności i jego działanie nie pogorszy się z czasem.

11.Czy preparat jest bezpieczny?

Tak, Volluma produkowana jest w Niemczech, zgodnie z warunkami ISO