MASZ PROBLEM Z WŁOSAMI ?
Zauważasz, że Twoje włosy nie są już tak gęste jak kiedyś ?

Zapoznaj się z najnowszą technologią na zagęszczanie włosów. Zobacz sposób użycia
Vollumy na filmie i przekonaj się, że już nigdy więcej nie będziesz się musiał
wstydzić swoich włosów, a wypadanie włosów lub nawet łysienie nie będzie już Twoim problemem. Zmień rzadkie włosy na gęste !

1. Umyj włosy i wysusz je używając najlepiej szamponu Hairfor2, który jest specjalnie stworzony do mycia włosów po zastosowaniu Vollumy. Nie stosuj jeszcze żadnych produktów do stylizacji włosów, będziesz je mógł zastosować po nałożeniu Vollumy. Przed nałożeniem Vollumy można stosować odżywki bez spłukiwania. Polecamy środek pogrubiający włosy - Toppek.

2. Vollumę nakłada się tylko i wyłącznie na suche włosy. Potrząśnij pojemnikiem gwałtowanie przez kilka sekund przed pierwszym użyciem. Dobrze jest również potrząsać pojemnikiem co kilka pryśnięć. Zacznij spryskiwać włosy 1-2 cm poza linią czoła z odległości ok. 20cm aby uzyskać najbardziej naturalny wygląd. Nanoszenie Vollumy równo z linią czoła może nie dać całkowicie naturalnego wyglądu i pobrudzić czoło.

Spryskuj włosy wiele razy przez około sekundę. W przerwach przeczesuj włosy używając najlepiej szczotki lub grzebienia o szerokim rozstawie włosia. Co jakiś czas potrząsaj pojemnikiem.

3. Zobacz jak włosy z każdym pryśnięciem stają się gęstsze i grubsze. Pryskaj Vollumę tak długo aż uznasz, że efekt zagęszczenia włosów jest optymalny. Po ostatnim pryśnięciu przeczesz włosy jeszcze raz. Możesz teraz dodatkowo zastosować lakier nabłyszczający, aby nadać włosom więcej połysku. Możesz też stosować najróżniejsze dodatkowe środki do włosów.

4. Wiele osób poprzez metodę prób i błędów wymyśla sobie swój najlepszy sposób na zastosowanie Vollumy. Każde włosy są inne i istnieje wiele różnych fryzur dla których można w różny sposób stosować Vollumę.